052-4040940

אי הרשעה

אי הרשעה רישום פלילי

במידה ואדם הורשע בפלילים, הוא יחווה את ההשפעה של הדבר על חייו. זה כלל לא משנה אם העבירה שביצע נחשבת לקלה או לחמורה, הרשעה בפלילים אינה דבר של מה בכך, והיא בעלת השלכות לא פשוטות. כאשר אדם מורשע על ידי בית המשפט, ייגזר עונשו בהתאם לחומרת העבירה, כשטווח העונשים הוא גדול מאוד, החל ממאסר על תנאי, קנסות ועד למאסר בפועל. כאשר אדם עומד בפני משפט פלילי, חשובה החתירה לתוצאה של אי הרשעה. ישנם מצבים בהם קיימת אפשרות כזו, והיא משמעותית מאוד, לכן ישנה חשיבות גדולה לעורך הדין אשר ילווה את תיקכם. במידה ותשכרו את שירותיו של עורך דין מנוסה, ישנו סיכוי כי תוכלו להגיע למצב של אי הרשעה ותמשיכו לנהל חיים נורמטיביים ככל האפשר. עורך הדין אייל אבולפיה, הוא בעל ניסיון רב בתחום הפלילי, ופועל רבות במקצועיות רבה על מנת להוציא את לקוחותיו ללא הרשעה במידה האפשר. פנו אליו לייעוץ.

מהי אי הרשעה ומהן ההשלכות שלה?

כשאדם מואשם בפלילים, על רשויות החוק להביא ראיות מספקות הקושרות אותו למעשה ולביצוע העבירה. הדבר חשוב לאותן רשויות כמשטרה, מאחר וככל שהראיות תהינה מבוססות יותר, כך ההרשעה תהיה ודאית. ישנם מקרים בהם בוחן בית המשפט את מכלול הראיות והנושאים המוצגים לו, ובסופו של יום מתקבלת החלטה של אי הרשעה. ראשית חשוב להבין כי אי הרשעה אינה זיכוי. בית המשפט בוחן פרמטרים רבים בבואו להרשיע אדם, לדוגמא: מהן הנסיבות שהובילו אותו לבצע את העבירה, מהי חומרת הפגיעה, מהו עברו של הנאשם, כיצד תשפיע הרשעה על עתידו של האדם ועל סביבתו הקרובה, בחינה של השיקום במידע ויורשע ועוד. לעיתים אי הרשעה מתקבלת במסגרת הסדר טיעון. במקרים כאלה הייצוג המשפטי אותו מקבל הנאשם הוא חשוב מאוד לתוצאה הסופית.

פנו לאיש מקצוע מנוסה

כאמור, הרשעה פלילית היא בעלת השפעה רבה על כל אדם שהורשע, לכן חשוב מאוד להפעיל שיקול דעת, ולשכור את שירותיו של עורך דין מומחה בתחום, שיוכל לעשות הכל על מנת להוציא אתכם ללא הרשעה. כמו כן גם במקרים של אי הרשעה ישנם עונשים בדרגות שונות, ולכן חשוב מאוד למרות שלא מדובר במאסר בפועל, לפעול לקבלת העונש המינימלי. עו"ד אייל אבולפיה, הינו עורך דין מנוסה בתחום הפלילי, ובין התיקים הרבים שעברו תחת ידו, הוא הוציא אנשים רבים ללא הרשעה. פנו אליו לייעוץ.

מהי אי הרשעה ומהן ההשלכות שלה?

עוד בנושא

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support