052-4040940

הארכת מעצר

הארכת מעצר ימים

כאשר אדם נחשד בפלילים, לעיתים הוא נעצר וכעבור זמן מה, המשטרה מבקשת את הארכת מעצרו בבית משפט. ישנם מספר סוגים של הארכות מעצר, לדוגמת מעצר עד תום ההליכים, מעצר ימים ועוד, כל אחד מסוגי הארכות מעצר הללו משמשים בדרך כלל לצורך המשך חקירה, חשד לשיבוש חקירה, ועוד, הכל בהתאם לתנאי החוק הקיים. ניתן לקצר מעצר, לבטל הארכה ועוד, אך זאת ניתן לבצע בעזרתו של עורך דין פלילי מיומן ומקצועי, שיציג בפני בית המשפט את כל הסיבות מדוע לא להאריך את מעצרו של הלקוח. משרדו של עורך הדין אייל אבולפיה הינו משרד עורך דין העוסק בתחום המשפט הפלילי, המעניק שירות מלא ומקיף בתחום המשפט הפלילי לגווניו.

מניעת הארכת מעצר

למרבית האנשים שהייה במעצר זהו דבר טראומתי בעל השלכות קשות, בפרט אם יתברר בסופו של יום שהאדם לא נמצא אשם. חשוב מאוד לערב עורך דין כבר בתחילת האירוע. למשטרה אסור להחזיק במעצר אדם מעל ל 24 שעות ללא אישור בית משפט, לכן על מנת לבצע הארכת מעצר, החשוד יילקח אל בית המשפט שם יבקשו להאריך את מעצרו. ישנם מקרים שעוד לפני הכניסה לדיון, ההגנה תידיין יחד עם המשטרה והם יחליטו על מספר ימי המעצר, כאשר נטיית ההגנה תהיה למספר ימים מינימלי, ובאם אין הסכמה, השופט יחליט אם להאריך את מעצרו של החשוד או לא. כאמור ישנם מספר סוגים של הארכות מעצר, ועורך הדין יכול להציע חלופות מעצר לבית המשפט, על מנת שהלקוח יוכל להימנע מהסיוט שנקרא מעצר. בין החלופות, הרחקה, מעצר בית שחרור בערבות ועוד.

האינטרס של הלקוח בראש סדר העדיפויות

לא בכל מקרה מאריכים את מעצרו של אדם. השופט שוקל את מכלול הנתונים המובאים בפניו, ובסופו של יום מחליט אם להאריך ועד מתי את מעצרו. ישנם מקרים שחוץ מהארכת ימים, בית המשפט מחליט לעצור עד תום ההליכים, לכן חשוב מאוד לשכור ובהקדם את שירותיו של עורך דין פלילי מקצועי ומנוסה שידע בדיוק מה לטעון בפני בית המשפט על מנת להוציא עבור הלקוח שלו את התוצאה המיטבית. פנייה אל עורך הדין אייל אבולפיה המשמש כסגן יו"ר הוועדה לעניינים פליליים במחוז תל אביב של לשכת עורכי הדין, היא הצעד הנכון עבורכם. כנסו לאתר משרד עו"ד הדין וצרו עמו קשר בהקדם.

מניעת הארכת מעצר

עוד בנושא

ביטול כתב אישום
כתב אישום

ביטול כתב אישום כאשר אדם נחקר בחשד לעבירות פליליות, עלול הדבר להבשיל בסופו של יום עד לכדי כתב אישום. כתב

קרא עוד »
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support