052-4040940

הסדר מותנה

הסדר מותנה השלכות

כאשר אדם נחשד בפלילים ועוד לפני הגשת כתב אישום, ניתן במקרים מסויימים להגיע להסדר מותנה. בנסיבות הרלוונטיות התביעה תימנע מהגשת כתב אישום, ותסגור את התיק נגדו לאחר הסדר מותנה. האפשרות הזו קיימת רק בחלק מן העבירות, ואם האדם יפר בעתיד את תנאי ההסדר, הוא יועמד לדין. יש אנשים המעדיפים את ההסדר הזה על פני אופציות אחרות. על מנת לדעת אם האדם זכאי לאפשרות הסדר מותנה, מומלץ לשכור את שירותיו של עורך דין בעל ניסיון, שטיפל בתיקים שהסתיימו בהסדר. עו"ד אייל אבולפיה, הינו עורך דין פלילי ותיק עם ניסיון רב בטיפול בתיקים מורכבים. פנו אליו לייעוץ.

באילו מקרים ניתן לחתום על הסדר מותנה

חשוב להבין שלא בכל מקרה ניתן להגיע להסדר מותנה, אלא רק בסוג מסוים של עבירות, וישנם כמה תנאי בסיס על מנת לקיים הסדר מסוג זה. מדובר בדרך כלל בסוגי עבירות לא חמורים, כשהנסיבות לביצוע המקרה לא חמורות וברוב המקרים שלחשוד אין עבר פלילי. אחד מהתנאים הם שלא נערך לחשוד הסדר מותנה קודם, תנאים נוספים הם אם לדעת התביעה העונש המתאים הוא לא מאסר בפועל, ועל החשוד להודות בעבירה ולהסכים להליך ההסדר המותנה.

לגופו של ענייו

ישנם מקרים בהם ניתן לפעול גם בדרכים נוספות במסגרת החוק הפלילי בכדי למנוע הגשת כתב אישום כנגד אדם ולמעשה לסגור את תיק החקירה שלו. כאשר מגיעים להסדר מותנה, גם על התביעה לעמוד בתנאים שצוינו בהסדר. מדובר בהליך לא פשוט אך מדובר בכלי משפטי שעדיף על עורכי דין פליליים רבים. אם אתם נמצאים במצב לא ברור בעניינכם המשפטי, מומלץ לפנות אל עורך דין מנוסה בתחום, שיבדוק האם זו אפשרות מתאימה עבורכם, תוך שהוא שוקל את מכלול השיקולים על מנת להביאכם לתוצאה המיטבית. עורך הדין אייל אבולפיה הינו עורך דין מנוסה בתיקים מסוג זה, ופועל למען לקוחותיו בזמינות ובשקיפות מלאה. אל תהססו היכנסו אל אתר משרדו של עורך הדין אבולפיה וצרו עמו קשר בהקדם.

הסדר מותנה השלכות

עוד בנושא

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support