052-4040940

מחיקת רישום פלילי

במטרה ״להלבין״ עברו של הלקוח או לקצר את עונשו, מתמחה המשרד בהגשת בקשות למחיקת רישום משטרתי, בקשות לשינוי עילת גניזת תיקים לעילה של ״חוסר אשמה״ ובקשות חנינה המוגשות לנשיא המדינה.

עורך דין מחיקת רישום פלילי

חשיבות מחיקת רישום משטרתי מעברו של כל אזרח חשובה משום שמו הטוב. כאשר רוצה אדם להתקבל למקום עבודה או להוציא רישיון נשק, כל עוד יוצא בפלט המשטרתי רישום פלילי על אותו אזרח, הוא איננו יכול לעשות זאת בחופשיות. ישנה אפשרות למחיקת רישום פלילי, אך לשם כך יש צורך להסתייע בעזרתו של עורך דין פלילי המכיר את החוקים, התקנות והסעיפים של חוק העונשין וסדר הדין הפלילי, באמצעותם יוכל לפעול למען לקוחותיו, כפי שניתן למצוא אצל עורך הדין הפלילי אייל אבולפיה אשר מומחה בתחום הפלילי וסייע רבות לטיפול בנושא זה, עו"ד אבולפיה בעל ניסיון עשיר בתחום הדין הפלילי ומשמש בין השאר כחבר בוועדות מפתח שונות.

מה חשוב לדעת על מחיקת רישום פלילי

חשוב לדעת כי רישום פלילי כולל בתוכו תיקים שנפתחו נגד אדם ואף נסגרו וכן תיקים בהם עוד מתנהלים הליכי חקירה משטרתיים. מחיקת רישום פלילי אפשרית אם התיק נסגר בעילות של חוסר ראיות או חוסר עניין לציבור. באם התבצעה עבירה שהעונש בגינה הינו עד 3 שנות מאסר, אפשר להגיש בקשה לאחר 5 שנים מפתיחת התיק. לאחר 7 שנים התיק יתבטל באופן אוטומטי גם אם לא הוגשה בקשה לביטול רישום משטרתי. באם מדובר בעבירה מסוג פשע, שהעונש הוא מעל 3 שנות מאסר בגינה, ניתן להגיש בקשה לאחר 7 שנים מפתיחת התיק. עורך דין פלילי שמלווה את ההליך ומגיש את הבקשה, יהיה בקשר רציף עם המשטרה כדי לפקח מקרוב על התהליך.

מחיקת רישום משטרתי

כאשר אדם יודע כי קיים לגביו רישום משטרתי פלילי, חשוב שיפעל גם לאחר שנסגר כנגדו תיק חקירה משטרתי, וחשוב לשים לב כי ישנו זמן מוגבל. ישנן 2 דרכים לביצוע בקשה זו, האחת היא באמצעות הגשת ערר והשנייה היא רק לאחר מספר שנים, תלוי בסוג העבירה המדוברת. ובכל מקרה יש לפעול בשתי דרכים אלו יחד עם עורך דין פלילי שיודע כיצד לגשת בצורה משפטית נכונה ולפעול במידת הצורך. לכן אל תהססו ופנו כבר כעת דרך אתר משרדו של עורך הדין אייל אבולפיה שישמח מיד לפעול בעניינכם.

מחיקת רישום משטרתי

עוד בנושא

הסדר מותנה
הסדר מותנה

הסדר מותנה השלכות כאשר אדם נחשד בפלילים ועוד לפני הגשת כתב אישום, ניתן במקרים מסויימים להגיע להסדר מותנה. בנסיבות הרלוונטיות

קרא עוד »
ביטול כתב אישום
כתב אישום

ביטול כתב אישום כאשר אדם נחקר בחשד לעבירות פליליות, עלול הדבר להבשיל בסופו של יום עד לכדי כתב אישום. כתב

קרא עוד »
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support